artaş ambalaj

ÜRETİM

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ & SATIŞ

Gelen müşteri talepleri hızlı ve doğru şekilde işleme alınmasıyla değerlendirme, teklif ve satış süreci başlar. Bizler için müşteri taleplerini doğru anlayıp en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak önceliğimizdir.

 

TASARIM & ÜRETİME HAZIRLIK

Müşterilerimizin iletmiş olduğu talepler değerlendirilerek ürün için en uygun dizayn ve dış etiket tasarlanır, revizeler gerçekleşir. Talep edilen ürünler için uygun baskı kalıpları hazırlanır, hammadde stokları tespit edilip üretim departmanımıza aktarılır.

 

NUMUNE HAZIRLAMA

Seri üretim öncesinde tüm riskleri ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? Sizin için ürettiğimiz numuneler, elde edeceğiniz kutu için size ön izleme ve değişiklik yapma fırsatı sunuyor. Dilerseniz sadece baskısız numune veya kutunun tüm özelliklerini yansıtan birebir numune üretebiliriz. Artaş’ta her ihtiyaca uygun bir doğa dostu ambalaj çözümü var!

ÜRETİM & KALİTE KONTROL

Doğa dostu, sürdürülebilir teknolojilerimiz ile en yüksek kalitede ürünler belirlenen sürede üretim prosesine alınır. Üretim aşamaları en ufak hataya mahal vermeden gerçekleşir. Üretilen ürünler kalite kontrolü için Kontrol Departmanımıza iletilir. Üretilen tüm ürünler titizlikle kontrol edilir.

 

DEPOLAMA & SEVKİYAT

Ürettiğimiz ürünler güvenli ve sağlıklı bir ortamda depolanarak sevk tarihine kadar muhafaza edilir. Ardından profesyonel lojistik iş ortaklarımız aracılığı ile Dünyanın her köşesindeki müşterilerimize hızlı ve düşük maliyetlerle sevk işlemleri gerçekleşir.

 
Scroll to Top