artaş ambalaj

SIKÇA SORULAN SORULAR

GENEL & KONUM

Artaş Ambalaj olarak İstanbul Hadımköy’de bulunan 6000 m2 fabrikamızda üretim yapmaktayız. Hem taslama kutu hem de silindir kutu üretimini aynı çatı altında gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin kalbi olan istanbul’da Hadımköy ilçesinde yer alıyoruz. Hadımköy yol üzerinde bulunan rüzgar güllerine karşı kurulmuş fabrikamızla hizmetinizdeyiz. Yeşilbayır Mahallesi Yapı Caddesi N: 26/E 34555 HADIMKÖY/İSTANBUL

 

ÜRETİM

Artaş Ambalaj, büyük ölçekli siparişleri kabul etmemizi sağlayan son teknoloji otomatik kutu sarma ve kutu yapma ekipmanına sahiptir. Silindir kutularda günlük 30.000 adet , Taslama Kutularda ise günlük 10.000 adet sipariş kapasitemiz bulunmaktadır.( El işçiliğinin ağırlıklı olduğu modellerde adetler değişiklik gösterebilir )

Ana malzeme kağıt ve türevleri ayrıca diğer yan malzemelerden oluşmaktadır.

Tasarım başına 1000 adet olmakla beraber üretim kapasitesi ile sınırlıdır.

Ortalama teslim süremiz 3 haftadır.

 

ArtaşPack olarak ürünlerimizin garantisini vermekteyiz. Ek olarak Kalite Standardı Olarak “aql 2.5” Baz Alınmaktadır

Ürünlerimizin bir raf ömrü yoktur ama kullanılan malzemelerin yapısı gereği ıslak veya nemli ortamlarda tutulmamaları gerekir.

Üretim firesi; 10.000 adet altı siparişlerde ±%10, 10.000 Adet üzeri siparişlerde±%5 tir. Eksik olması halinde yeniden üretim süresinin standart sipariş üretim süresi kadar olacağını da düşünerek, Siparişlerinizi bu fire oranlarını da dikkate alarak iletiniz.

 • fantezi kağıt
 • serigrafi baskı
 • metalize baskı
 • varak baskı
 • gofre
 • lak
 • selefon baskı
 • ofset baskı

Kapağın kapanma sıkılığının ayarlanması mümkün değildir; “tatlı-sert kapansın”, “sıkı olsun”, “gevşek olsun” gibi taleplerin üretimde karşılığı bulunmamaktadır

Artaş Pack olarak Türkiye’nin en fazla çap seçeneğine sahip firmasıyız, çap listemizi sitemizde bulunan dokümanlar kısmında sürekli güncellemekteyiz.

Güncel çap listesini görmek için tıklayın.

ISO 22000 sertifikasyonumuz, ambalaj sürecinin tümünde en yüksek gıda güvenliği standartlarını koruduğumuzu garanti eder, bu da bizi gıda ve içecek ambalaj çözümleri için güvenilir bir seçim yapar.

TASARIM

Maalesef grafik hizmeti sunmuyoruz.

 

Genel olarak belirtmemiz gerekirse, baskısız örnekleme süremiz 3 iş günüdür ve baskılı örnekleme süremiz 5 iş günüdür. 

Ücretler ve daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan dokümanlar kısmına göz atabilirsiniz.

 

Numuneler beklediğiniz kadar iyi değilse, numune ücretini iade etmemizi veya numuneleri kendinizi iyi hissedene kadar iyileştirme süreci için izin vermenizi bekliyor olacağız.

 

Elbette! Hem ürün kalitemizi görün hem de ürettiğimiz modeller hakkında daha fazla fikir sahibi olun diye size özel numune seti hazırlayabiliriz. Bunun için info@artaspack.com adresine talebinizi iletmeniz yeterli.

 

Örnek görsel için Aİ ve PDF dosyalarını vektörel olarak kabul ediyoruz ve sizin için ücretsiz tasarım sağlayacağız ve yine tasarımınızın son halini ücretsiz üç boyutlu kutu modellemelerini ücretsiz sunacağız.

 

FİYATLANDIRMA & NAKLİYE

Boyut, kutu tipi, baskı, son işlem, miktar, kullanılmak istediğiniz malzeme, sevkiyat yöntemi vb. gibi mümkün olduğunca fazla bilgiyi tarafınızdan talep ediyor olacağız. Eğer kafanızda herhangi bir tasarım yoksa endişelenmeyin, bizimle iletişime geçin ve size en sağlıklı şekilde rehberlik edelim

 

%50 ön ödeme kalan %50 sevkiyat öncesi şeklindedir.

Evet Artaş Pack olarak hem yurt içi hem yurt dışı sevkiyat firmaları ile anlaşmalıyız

HİZMET

Öncelikle, nakliye sırasındaki hasarlar için nakliyeyi üslenen firmaya sigorta yaptırtığımızı iletmek isteriz. Nakliye dışındaki hatalar için size yeni ürünleri göndermeden önce video ve fotoğraflar ile sorunun ne olduğunu tarafımıza iletmenizi rica etmek zorundayız. Ayrıca ürünler hazır hele geldikten sonra tarafınıza fotoğraf ve video içerikleri ilettiğimizi eklemek isteriz.

 

İstanbul’a geldiğinizde müsait olduğunuz zaman dilimini öncesinde bize iletmeniz durumunda memnuniyetle sizi misafir edeceğiz.

Üretim tesisimizde taslama ve silindir kutu üretiminin sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar olan tüm aşamalarını kendi bünyemizde üretiyoruz.

 • Fiyat Talebi İçin Teknik Bilgilerin Eksiksiz Olarak İletilmesi (Müşteri)
 • Fiyat Teklifi Onayı (Müşteri)
 • Teknik Talebe Uygun Bıçak İzi İletilmesi (Artaş)
 • Grafiğin Bıçak İzine Giydirilmesi (Müşteri)
 • Künyeli Olarak Grafik Çalışmasının Müşteri Onayına Sunulması (Artaş)
 • Grafik Çalışmasının Kontrolünün Yapılması ve Yazılı Sipariş ve Grafik Onayı Verilmesi (Müşteri)
 • Anlaşılan Şekilde Ödemenin Yapılması (Müşteri)
 • Siparişin İşleme Alınması ve Belirtilen Terminde Ürünlerin Hazırlanması (Artaş)

SÜRDÜREBİLİRLİK

%100’e yakın tüm ürünlerimizde geri dönüştürülmüş malzemeler üretiyoruz.

FSC sertifikasyonumuz, şirketin kullanılan ambalaj malzemelerinin denetimli ormanlardan geldiğinin bir garantisidir ve sürdürülebilirlik ve çevre sorumluluğuna verdiğimiz önemi gösterir.

Scroll to Top