artaş ambalaj

HAKKIMIZDA

Artaş Pack olarak hem Taslama Kutu hem de Silindir Kutu üretimini aynı çatı altında yapıyoruz. Seçkin ve sınırsız tasarım seçenekleriyle Taslama Kutularımızın etkileyici deneyimini size ve müşterilerinize sunuyoruz. Pazar payı hızla büyüyen Silindir Kutularımız ise sunduğu sağlamlık ve ergonomi ile birlikte fiyat/kalite dengesinde rakipsiz şekilde zirvede yer alıyor. Artaş Pack’de segment ve sektör ayrımı olmadan oldukça geniş bir yelpazede ambalaj çözümleri üretiyoruz. Üstelik tüm bunları plastikten uzak, doğa dostu malzemelerle yapıyoruz.

3.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 5.000 m2’lik üretim tesisimizde deneyimli ve dinamik bir ekip ile her gün işimizi daha iyi yapmanın yollarını arıyoruz. Artaş Pack olarak üretim tesisimizi “Dikey Entegrasyon” modeliyle dizayn ettik ve bugün tüm operasyonlarını kendi bünyesinde ele alan, neredeyse hiçbir yarı mamul girdisi olmadan üretim süreçlerini sadece hammadde girdileri ile kendi bünyesinde tamamlayan bir üreticiyiz. Üstelik bununla da kalmayıp kendi makinelerimizi kendi mühendislerimizle tasarlıyor, yoğun Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız, rekabetin her gün arttığı dünyada gücümüze güç katıyor, verimlilik hedeflerimizde kilit rol oynuyor.

Bugün kozmetik ürünlerinden gıda takviyelerine, lüks sunum kutularından zeytinyağı, şarap/viski kutularına, hediye kutularından çikolata kutularına kadar her sektöre ve her segmente hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahibiz. Üstelik %100’e yakın oranda geri dönüştürülebilir ambalaj üretmekle kalmıyor, hammadde girdilerinin büyük bir kısmını da geri dönüştürülmüş kağıtlardan temin ediyoruz! Yurt içi ve yurt dışında sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve onların yaratıcı ekipleriyle birlikte benzersiz bir markayı tanımlayan ambalajlar üretmeye devam ediyoruz.

 

FSC®️ Gözetim Zinciri, ham maddenin ormandan tüketiciye ulaşana kadar; işleme, dönüştürme, imalat ve dağıtım gibi tüm başarılı safhalarını içine alan bir yönetim sistemidir.

Artaş Pack FSC®️ Sertifika sahibi üreticidir.

FSC®️ Sertifikalı Üretici
Lisans Kodu: FSC-C184527

Scroll to Top