artaş ambalaj

DEĞERLERİMİZ

ÇEVREYE DUYARLILIK

Ürünlerimizi geri dönüştürülebilir hammaddelerle üreterek sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma motivasyonuyla hareket ediyoruz.

YENİLİKÇİLİK

Müşterilerimize her zaman daha verimli ve daha etkili çözümler sunma hedefiyle tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Ar-Ge departmanımız teknolojiyi üretime dönüştüren en büyük gücümüz.

SORUMLULUK

Sadece doğaya değil, çalışanlarımıza ve müşterilerimize karşı da sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Artaş Pack olarak bu sorumluluk bilinci itibarımızın temel öğelerinden biridir.

MÜKEMMELLİK

Yaptığımız ve yapacağımız her işte her zaman kusursuz olma prensibiyle ilerliyoruz. Kaliteden ödün vermeden, tüm süreçlerimizi her gün daha da iyileştirmeye çalışıyoruz.

ETİK DEĞERLERE BAĞLILIK

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sosyal, kültürel ve etik değerlerine saygı gösteriyoruz. Sadece ürettiğimiz ürünlerle değil, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle de sürdürülebilirlik ilkesini benimsiyoruz.

ŞEFFAFLIK

Biliyoruz ki bizi geleceğe taşıyacak önemli unsurlardan biri de hesap verilebilirlik. Şeffaf ve dürüst çalışma ilkemizin başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılayacak düzeyde olmasını önemsiyoruz.

Scroll to Top