artaş ambalaj

Sözlük

A B C D E F G H I K L M O P R S T U V W Y

Artwork

Ambalajlama amacıyla oluşturulan görsel tasarımlar veya illüstrasyonlardır. Artwork, logolar, grafikler, desenler veya illüstrasyonlar içerebilir ve ürün veya firma kimliğini vurgulamak ve iletmek için kullanılır.

Artwork Read More »

Atık

Atık, kullanım süreci sona eren ve artık işlevselliği olmayan, genellikle çöp olarak değerlendirilen maddelerdir.

Atık Read More »

Boyama Kâğıdı

Renk veya desen eklemek için boyalar veya pigmentlerle işlenmiş kağıttır. Boyama kâğıdı, ambalajda görsel açıdan çekici tasarımlar oluşturmak ve genel estetiği artırmak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Boyama Kâğıdı Read More »

Boyun

Artaş Pack, ürünleriniz için ek bir koruma, kutulara ek bir sağlamlık ve stil sağlamak için özel tasarlanmış boyunlar sunar.

Boyun Read More »

Boyuna Sarma

Bir ambalaj malzemesini şişe veya kapak gibi bir ürünün boyun etrafına sararak mühürleme işlemine denir veya ürünün genel sunumunu iyileştirmek için yapılır.

Boyuna Sarma Read More »

Çevre Dostu

Ürünlerin, malzemelerin veya uygulamaların çevre dostu ve gezegen üzerinde olumsuz etkisi minimum düzeyde olduğunu belirten bir terimdir. Ambalaj bağlamında, çevre dostu çözümler geri dönüşümlü veya yenilenebilir malzemeler kullanarak sürdürülebilirliği ön planda tutmak demektir, atığı azaltır, geri dönüşümü teşvik eder ve ambalaj üretimi ve tüketiminde çevresel zararı en aza indirmeyi amaçlar.

Çevre Dostu Read More »

Scroll to Top